Naše projekty

Stojíme za několika projekty, které nás baví, využíváme je k práci, a také jsme díky jim i v kontaktu s lidmi, kteří se aktivně zajímají o marketing a působí na české affiliate scéně. Tyto projekty nám pak pomáhají i při hledání a získávání vhodných partnerů pro Váš provizní program.

E-provize.cz - Katalog affiliate programů

Provozujeme jeden z největších katalogů českých a slovenských affiliate programů. V současné době máme v naší databázi více než 700 programů a každý týden přibývají další. Jsme v kontaktu jak s majiteli těchto programů, tak i s jejich affiliate partnery, kteří od nás odebírají novinky a upozornění na změny.

eMautic.cz - Open-source aplikace pro pokročilý email marketing

Pro všechny, kteří to myslí s email marketingem vážně, jsme přeložili dokumentaci, natočili návody a vytvořili web k úžasné aplikaci Mautic, která disponuje funkcemi, jaké mají pouze drahé marketingové online nástroje. Na rozdíl od nich je , ale Mautic open-source a tudíž je zdarma :-) 

Připravujeme: Vzdělávací portál

V brzké době spustíme vzdělávací portál, který bude obsahovat mnoho zajímavých online kurzů z různých oborů. Více informací zatím prozradit bohužel nemůžeme... :-)

mautic is open source marketing automation